self-proclaimed artist

Elemental family

16. září 2010 v 18:24 | Jane
Zas mě praštilo něco, co se rádo nazývá inspirací, přes čumák a za pomoci nových tužek, propisky a vodovek vzniklo toto:
...

This is Billy

12. září 2010 v 15:57 | Jane
And he's dead. Kinda.

Aneb představuji vám svoji novou postavu, mladého pána jménem Billy (dokud mu nevymyslím něco lepšího), jenž je mrtvolou mrtvoucí.
Vznikl klasicky z nějakých skicek na růžovém papíře, konkrétně to byla skicka zadku, ke kterému jsem dokreslila zbytek těla akorát bez rukou a bez nohou. A zrovna tuhle skicu tu nemám :D
billyboy
Pro větší velikost si klikněte pravým myšítkem na obrázek a zvolte Zobrazit obrázek nebo něco v to msmyslu.

Dream brother, my killer, my lover

4. září 2010 v 20:24 | Jane
Nadpis článku jako obvykle nemá nic společného s jeho obsahem. Asi mám jenom tendence lákat sem pozorné blogaře poslouchající Placebo c:

rucicka
Všude kam se podívám, a tím teď mylsím titulku blog.cz, je škola, škola ŠKOLA, první, druhý, třetí den, všichni umřeme a už to zase začalo.
To je toho. Děláte, že jste tak hrozně překvapený koloběhem života, nebo co :D Já o škole nemám zapotřebí psát, protože nic zajímavého mě v ní nepotkalo a patrně ani nepotká.
Ale tak dobře... do třídy k nám přibylo zatím 5 nových lidí, přičemž o té páté se neví, jestli si to náhodou nerozmyslela. Jsem zvědava, jak dlouho se udrží. (Rozumějte, naše třídní... je šílená. A jakmile s ní máte problém, ona si už najde cestu jak se vás zbavit. "Odešlo" od nás 6 lidí, z toho 4 kvůli ní.) (Ale pokud s ní nemáte problém, tak je fajn :D)
Teď jsem zapomněla, o čem jse mchtěla psát *odepisovala na devinatu a zamyslela se*

Momentálně se nějak snažím přijít na vizuální kloub postavám v té věci, ze které bych ráda udělala komix. Zatím ale nevím, jestli to mám vůbec zkoušet udělat tradičně tedy tužkou (ještě nějakou najít) vodovkama a tím zbytkem, nebo si s realizací počkat na tablet. Bůhví kdy bude. Problém je v tom, že vážně pochybuju o své schopnosti nakreslit tužkou něco víc než protrét. Potřebuju předlohy i pro nejobyčejnější pózy :c
A tak se snažím a snažím ale z mých pokusů o aspoň prupiskovou ilustraci hlavních postav v das Rotkäppchen story. Dopadlo to zatím akorát nějak takhle:
...
Divně barevné jsou tedy ty postavy, zbytek jsou bezvýznamné skicky. K postavám - Charlieho Kaviára si někteří možná pamatujete odsuď, stejnětak tu slečnu s otazníkem (sedmička), zato malou roztomilou a mrtvou Karkulku jsem snad nikde ještě nezveřejňovala. 

Free sketches

31. srpna 2010 v 15:58 | Jane
rucicka
A máme tu další kopec skicek. Pozor, tentokráte jsem šáhla po válejících s vodovkách a štětci, takže je to v úchylných barvách :B 
(a tu ruku vedle si můžete klidně ukradnout k sobě jeslti chcete :D)


frees
Všechno komplet moje práce až na texturu a font. Taky nevlastním ty postavy, až na fialo-růžovou sedmičku. Tj Viktora.

SketchATTACK 2

15. srpna 2010 v 14:23 | Jane
Všichni kolem mi jenom připomínají, že bych občas tyhle vyžvejky mé "tvorby" mohla házet i sem a ne jenom na Deviantart. Tři věci z toho jste už viděli, zbytek jsou víceméně povedenější či spíše zajímavější věci co se nashromáždily.

brm

1. kočičmoud - původně to měl být Viky ale což
2. já aka The Point Girl (což už jste viděli)
3. Adrien Grey, postava pro  ~Myerel
4. Maghelovy debilní ksichty (nebo moje vlastní debilita, to je na vás) pro  ~Fllippy
5. Faqrius (s předlohou) © ~Fllippy
6. Niccoló Vanzelli, jedna moje postava, co se později objeví v té ne-povídce, co semtam píšu. Inspirovaný klukama, co jsem viděla v Itálii :B (až na strukturu tváře no)
7. nějakej náhodnej démonskej ksicht
8. Morgana pro ~Fllippy
9. Lawien © ~Fllippy
10. Super Arthur aka The Point Man! :D fanart k Počátku :D
11. další náhodná holka
12. a ještě jedna nahodinka
13. chibi Jeremiel, pro ~Myerel
14. Maghel, znovu pro  ~Fllippy
15 a 16 prozatím nepojmenovaná holka zasazená do steampunkoidního světa

Whose dream is that?

10. srpna 2010 v 20:48 | Jane
:B

Jen čistě na úvod, protože úvody nesnáším a přecejenom, lidé si na ně tak nějak zvykli:
the point man and the forger
Aneb můj fangirlism dospěl opravdu vysoko. Zatím ovšem ne tak vysoko, abych začala číst fanfics. Whatever. Tihle dva jsou z celého Inception moje nejoblíbenější postavy. (chcete vědět proč? KOUKNĚTE SE NA TO, SAKRA)
A... I just couldn't resist! What the hell, tak mě zabijte, že měním layout ze dne na den! Red Meatovský věc se mi sice líbil (měl odporné barevné schéma a Earla), ale opravdu jsem nedokázala více odolávat. Tak tak.
...Protože i soundtrack mohl za celkovou genialitu už i tak geniálního Počátku. Když si to pustím při cestě do obchodu, mám pocit, že každou chvíli se NĚCO musí stát (a teď mi všichni hodně rozumíte). Btw, tohle je z finální scény.

Takže.... ehm, abych nezůstala jenom u Inception a svého fangirlismu kolem toho všeho, tak článek pokračuje o něčem jiném pod perexem.

(Možná mě ale to moje fangirlování dovede k jedné užitečné věci: recenzi)

Your eyes forever glued to mine

23. července 2010 v 15:44 | Jane
Uhuh, měla jsem trošku obtíže tohle někam zařadit, každeooádně jedbá se o další z mých stupidních pavýtvorů a taky nějaký výkec. Ne k tomu.

Momentálně mě bolí šíleně hlava a to i přesto, že v sobě mám ten žůžovoučkej prášek. Naaagrh. Bolest hlavy snáším ze všeho snad nejhůř, snad jenom bolest zubů je horší. 
Před nějakou dobou jsem si dneska balila a balila a balila to jinam, protože se to do prvního někam nevešlo. A hlídala sestru.
Za dvě hodiny totiž pojedu ke kamarádce na poslední nákup, pak se budeme nudit, a pak jedeme na týden na chatu. Pryč, pryč, pryč. S jídlem, čtyřmi psy a, jak jinak, chlastem.
Nngh.
Tak jo, to asi budiž k výkecu. Nevím jestli tam bude internet, doufám, že jo, protože počasí moc dobře na následující týden nevypadá. Nevadí no.
Příští týden v pátek ráno taky odjíždí moje slavná rodina na deset dní pryč. Kvůli tomu jsem nemohla na tu výše zmíněnou chatu na dva týdny, což bylo plánované původně. Musím přece zalívat kytky.
Aaaarrr.
Jo, a chci jít do kina na Počátek. A to už je něco, že chci utrácet peníze za film, holt tohle je přirovnáváno k Matrixu 21. století a na CSFD.cz je už 4. nejlepším filmem (z 200). Takže si to nemůžu nechat ujít, hyh.
Tak jo, a teď ten výtvor.
Varování - Slash, shonen-ai, boys love... říkejte si tomu jak chcete, prostě dva kluci, co se maj rádi a nejsou pouze kamarádi.

Po-po-poker face(s)

20. července 2010 v 21:57 | Jane
Lalala, slíbené portréty!
Lalala, zatím si tu zpívám já, než mi pod okny začnou zpívat bezďáci. Heh.

Pro změnu pod perexem, tedy, ty opravdové portréty.
Je to foceno, pardon za kvalitu. Holt A3 nebo co to bylo, se do skeneru rve těžko.

Maghel

Just killing. Time.

19. července 2010 v 23:05 | Jane
Uh-huh.
Long story short, chtěla jsem sem hodit ty moje normální, tužkovací, portréty živých modelů, konkrétně jenom dva, ale to je fuk, protože jsem zjistila, že jsem je už smazala. Aj aj aj. No nic, potom to zas nafotím a hodím to sem jindy, nevadí.
Takže sem hodím hm hm hmmmmmmmmm... tyhle dva.
bleble
Zleva je to Than a Adrian, smrťáci. Mohla bych vám o nich povědět něco víc, ale zrovna dvakrát se mi nechce. Zeptat se můžete, samozřejmě, já vám i odpovím, samozřejmě.

Moje postavy, mnou nakresleno, upraveno a všechno. Mno, až na ty textury, ty jsou z deviantu.

SketchATTACK 1

17. července 2010 v 22:37 | Jane
Tyhle skicky jsou už trošku starší, ale byla jsem líná je sem přidat. Každopádně to i tak patří k mé novější tvorbě.
Ta nejnovější, to jsou malé čtverečky neonově žlutého nebo zeleného papíru a na nich další nahodilé skicky.
Jo, a jsem líná nějak víc popisovat kdo tam je, většinou jsou to totiž naprosté nahodilosti a výplody nevimradšičeho. Desítka je výplod hladu, to vím jistě.

A btw, jo, jsem už doma. Fuck it.
blebleble
 
 

Reklama