Shit happens (everyday)

15. září 2010 v 11:14 | Jane |  She, the mindless
Fuckfuckfuckfuckfuuuuuuck!

Aneb jak si vaše nemilá Jane dala den volna od školy.

A to to dnešní ráno začalo tak dobře. Celkem v pohodě jsem vstala někdy v čtvrt na osm, udělala jsem si snídani, umyla si hlavu a ještě stihla v rychlosti skouknout nějakej ten díl QAF. Nehorázná pohoda, protože nám odpadla ranní dvojhodinovka těláku.
Jenže.
Pak mi tak trochu ujel bus, ten další přijel se spožděním a ještě jsme zvládli uvíznout v zácpě dvě zastávky před konečnou. Metro mi samozřejmě taky ujelo, a tak jsem si řekla, že vystoupím dřív a zkusím chytnout tramvaj, která mi jede přímo ke škole.
Chyba!
Než jsem se vůbec v tom neznámém prostředí zoerientovala a našla tu blbou tram. zastávku, jedna tramvaj mi ujela. Ale bylo to v phoodě, druhá měla přijet za minutu. Do školy bych přijela někdy v 9.55.
A tak jsem vklidu nastoupila a doufala, že mě třídní nesežere. Jak jsem tak hloubala nad nesmrtelností lidlovského pudingu a v uších mi duněla hudba, nevšimla jsem si jedné zásadní věci. Místo do 11 jsem nastoupila do tramvaje číslo 19 a ta mě odvezla skoro na druhý konec Prahy než jsem si něčeho všimla.
Nádhera, což.
V duchu jsem rozmýšlela své možnosti - teď bych do školy dorazila tak akorát pět minut před koncem první hodiny. Kdybych přijela takhle pozdě, tak by mi třídní určitě nechala tu hodinu neomluvenou, a co pak s tím? A tak mě mé rozhodnutí zavedlo sem, totiž domu, kde čekám na telefonát matky, abych jí mohla vysvětlit mou situaci (to kdyby náhodou přišla domu z práce dřív).

Cestou jsem si aspoň za posledních 40 Kč koupila tužky, propisky a gumu, to na naprosto smrtelně krásný projekt z mé a Kewwyny hlavy.

Tak se zas loučím a doufám, že mi třídní zítra uzná tu omluvenku pro mě tak typickou: "Nevolnost".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Acris | Web | 15. září 2010 v 14:35 | Reagovat

Jej :D Něco podobného se mi už taky stalo, ale "naštěstí" jsem tu první hodinu jakž takž stihla.. Sice jsem tam doběhla celá uřícená a promoklá, ale stihla :D
Dnes by pro mě bývalo lepší tam taky nelézt.. Dostala jsem kuli ze zemáku, když ona si na mě učitelka prostě zasedla! Stejnou pětku jsem dostala na začátku minulého roku -.- To zase bude maminka nabroušená, ach JO..
No snad ti to omluví, už se těším na nějaké tvé kresby, když sis nakoupila náčiníčko :D

2 Jane | 15. září 2010 v 16:16 | Reagovat

[1]: Z tohohle podrazu podezírám Santu.
Jo no, snad to omluví :-D Matka to vzala svým způsobem v pohodě, takže teďka si zkouším nový tužky na postavě ze ŠMINEK SMRTI.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.