You will meet a tall shy werewolf

3. srpna 2010 v 12:17 | Jane |  She, the mindless
Tdm tdm, už se zas ozývám s deníčkoidními žvásty.

Takže ano, jak můžete vidět, jsem dávno zpět z té necivilizace aneb chaty. Byla jsem tam přes týden, bez internetu, s nic moc počasím a čtyřmi psy, kteří se mi pořád snažili něco-cokoliv olizovat. Ew.

Vztahy se nám se spolubydlama ani tak za tu dobu nevyostřily, což jsem tajně očekávala. Není se teda čemu divit, obědvě jsou ty osoby svým způsobem velmi nekonfliktní.

Konflikt začal někdy po tom, co jsem přijela. Před jistou osobou jsem totiž zmínila, že nemám ráda psy (smrděj a slintaj a ... ew). To jí stačilo k tomu, aby po mě vyjela, že psi jsou celý její život a já nevím co všechno ještě a nikdy nezradí, pokud k tomu nemají důvod (nezradí, protože je krmí a nemají na to dostatek mozku) a tak dále a tak dále. To jako vážně? Ona mě pomalu chtěla zlynčovat za můj jediný názor, který jsem vyřkla, a to, že nemám ráda psy. (Po nějaké době, kdy už mimochodem debata byla vklidu, protože opozice byla uražená, ta osoba dokonce opustila spolu s kamarádkou náš společný chat na skypu. Gosh). Dobře, přestávám rozebírat psy a všechno, ještě mě někdo bude chtít zlynčovat i tady.

Jinak napadla mě hrubá myšlenka ohledně prostředí a postav, které bych mohla konečně jednou zkusit dát do komixu. Sice nejspíš krátkého (ještě nevím, nemám děj), ale barevného a dost zbytečného komixu. S mrtvou karkulkou resp. jejím zářícím ektoplazmickým duchem a vlkem, který není tak úplně vlk. Je to totiž Kaviár, Charlie Kaviár :D
(chibi!)
vlkovlk
(malůvka na takový ten malý zelený papírek ještě z dob, co jsem ze sebe dělala kapučíno v Itálii)

Ještě si akorát pořídit tablet a do tý doby, než si na něj vydělám, sepsat scénář nebo alespoň hrubý děj (tohle bude pravý kámen úrazu. jsem zvyklá na to vystačit si bez děje)

Btw, zkuste omluvit případné moc žvástoidní žvásty, překlepy apod. Spát jsem šla dneska kolem půl šesté (MŮŽEŠ SI ZA TO SÁM) a vzbudila se tak přes půl hodinou.

Chnop.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Pan Unáhlený | Web | 3. srpna 2010 v 18:15 | Reagovat

JÁ ZA TO NEMŮŽU, TO MATČIN ÚTOK JAKUBE SE PSEM !!

2 Yone Yeanling | Web | 4. srpna 2010 v 11:12 | Reagovat

Já sama jsem velmi nekonfliktní. Vlastně.. ani si moc nepamatuju, co jsem se posledně s někým hádala. Mohlo to být s odtem... někdy před rokem. XD Ale i tak jsem se za svůj život hádala jen mámo a nikdy ne kvůli kravinám (to jenom se ségrou jsem schopná se hádat kvůli kravinám,a le to je zase extrém, jako hádka o to, kdo řekl první že je Tousen slepý, nebo jestli má Sharona ze Shaman King žluté nebo zelené vlasy. *to sem nepatří*)
Hádka o psy? No, lepší je neříkat věci, které by se mohli někoho dotknout. A neurážet psy. Neurážet nikoho a nic.

jůůů... komix! už se těším. Doufám, že teď už opravdu. ^_^

3 Aria~ | 7. srpna 2010 v 23:49 | Reagovat

pozn. tento článok som prečítala už dávno, len na komentár som bola príliš lenivá (veď sú prázdniny?!).
Ten fanatizmus okolo zvieratiek nechápem. Ja sama zbožňujem mačky a nedávno som zistila, že som na ne asi alergická (v prítomnosti mačky sa so mnou nič nedeje; to až keď je odo mňa preč sa spustí reakcia D:) plus všetci okolo mňa ich nenávidia. No čo, spravím kvôli tomu krvistriekajúci masaker?
A celkovo sa mi nepáčia kone. Nechápem ako na ne môžu tie dnešné dievčatká letieť - to kupovanie rozvrhov, tašiek, zošitkov a kníh, všetko s motívmi koní mi príde...(hej, dúfam že ty medzi ne nepatríš o_______o) A hej, ten design je kúl. Síce neviem z čoho je ale je kúl. Hlavne tá sympatická osôba v kostýme zajačika. Je to kostým zajačika že. Či?
Inak ospravedlňujem sa za inak nezáživný a nezáživne dlhý komentár. Je neskoro a čas ísť hajať a namiesto toho si kreslím pyramídy. Môj výraz je momentálne asi takýto http://tinyurl.com/3axm9ty

a komix..tak to teda hej! Charlie Kaviár vyzerá v tej chibi forme kawaiisticky sexy 8D

4 Jane | Web | 9. srpna 2010 v 1:37 | Reagovat

[1]: KECY

[2]: Jak mám vědět, že se někoho až takhle dotkne čistě vyřknutí toho, že nemám ráda psy? Nikoho a nic jsem neurážela, nebo alespoň ne vědomě a účelně. Prostě někteří lidi neumí přijmout jiný názor.

[3]: *taky byla líná na komentáře* Asi tak. Kočky mám taky ráda, moc moc ráda, i když můžou být taky smradlavé a já nevím co všechno ještě, ale přijdou mi chytřejší. Svým způsobem. Možná, protože mají nějakou tu hrdost? Lidé si myslí že psi jsou kamarádi a chytrolíni, protože si je vycvičí, aby dělali co jim řeknou, no ne.
Jinak jde o film Donnie Darko <3 A díkz za pochvalu Kaviho :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.