Your eyes forever glued to mine

23. července 2010 v 15:44 | Jane |  self-proclaimed artist
Uhuh, měla jsem trošku obtíže tohle někam zařadit, každeooádně jedbá se o další z mých stupidních pavýtvorů a taky nějaký výkec. Ne k tomu.

Momentálně mě bolí šíleně hlava a to i přesto, že v sobě mám ten žůžovoučkej prášek. Naaagrh. Bolest hlavy snáším ze všeho snad nejhůř, snad jenom bolest zubů je horší. 
Před nějakou dobou jsem si dneska balila a balila a balila to jinam, protože se to do prvního někam nevešlo. A hlídala sestru.
Za dvě hodiny totiž pojedu ke kamarádce na poslední nákup, pak se budeme nudit, a pak jedeme na týden na chatu. Pryč, pryč, pryč. S jídlem, čtyřmi psy a, jak jinak, chlastem.
Nngh.
Tak jo, to asi budiž k výkecu. Nevím jestli tam bude internet, doufám, že jo, protože počasí moc dobře na následující týden nevypadá. Nevadí no.
Příští týden v pátek ráno taky odjíždí moje slavná rodina na deset dní pryč. Kvůli tomu jsem nemohla na tu výše zmíněnou chatu na dva týdny, což bylo plánované původně. Musím přece zalívat kytky.
Aaaarrr.
Jo, a chci jít do kina na Počátek. A to už je něco, že chci utrácet peníze za film, holt tohle je přirovnáváno k Matrixu 21. století a na CSFD.cz je už 4. nejlepším filmem (z 200). Takže si to nemůžu nechat ujít, hyh.
Tak jo, a teď ten výtvor.
Varování - Slash, shonen-ai, boys love... říkejte si tomu jak chcete, prostě dva kluci, co se maj rádi a nejsou pouze kamarádi.Rozhodla sem se, že sem hodím rovnou obadva obrázky, když už, tak už. Jsou to Theo (ten fialo-černovlasý) a Hatori, postavy Janiko. V její galerii najdete o hodně, jak to říct, odvážnější obrázky a taky něco z jejich příběhu. 
Tohle je takové slaďoučké na žádost autorky.
theo & hatori

theo hatori 2
První obrázek byl z našeho art tradu - výměny obrázků. Druhý z puhé vděčnosti za to, jaká je Janiko milá osoba :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Essi | Web | 23. července 2010 v 16:45 | Reagovat

Donnie! Donnie! Na desingu máš Donnieho, viš? xD
Theo je taaaak sladký! n.n

2 Yone | Web | 1. srpna 2010 v 20:13 | Reagovat

Ty obrázky oba znám. :D Hezké. :D Nejsem si jista, zda jsemn komentovala i na DA, ale vypadají fakt dobře. :3

Jo, bolest hlavy je hrozná. Skoro jako bolest zad- ne.. ta je ještě horší! (*v tomto věku a bolí ji záda. Co za čtyiřicet let?*)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.