My body is broken, yours is bent

14. července 2010 v 14:20 | Jane |  She, the mindless
Zdravím, vyschlé mumie a příležitostní slimáci.
Jak se vede?Jelikož nevím, jak ten dnešní kec zabalit do smyslů, bude to trochu chaotické.
(A s perexem!)

Obvykle se moc nesetkám s tím, že by v rádiu hráli mojí oblíbenou kapelu nebo písničku, pokud to teda zrovna náhodou není něco populárně ducavého (jako třeba Ale ale jandro) nebo pokud neposlouchám Rockzone. Co má fanoušek dělat, když uslyší z rádia svojí oblíbenou skupinu?
Tady se totiž docela dost hrají Muse a to nejen ta Eclipsem profláklá Neutron star collision (Love is forever), ale i další a starší písničky a i ne tak známé. Wtf. Zvláštní pocit slyšet v rádiu něco známého.

Dál mě napadá - proč tohle vlastně nepíšu až doma, proč nepočkám těch pár dnů a nedám vám od mých keců trochu odpočinout. Věru věru, bylo by to patrně moudřejší. Ale co.
Zítra se jede shánět lístek do Bologni a pokud lístek bude, tak busem jedu celou noc a v Praze na Florenci bych měla být kolem poledne. Snad. 
Jestli lístek nebudu tak tu zůstanu na další týden :D
A pak se jede na chatu a bla bla bla.

Včera jsme byli celý den u moře. Středozemního. S tím, že neumím plavat (ano, opičím se po Sheldonovi) jsem se v něm zas tolik nezdržela, ale i tak to bylo hodně fajn. AŽ NA TO, ŽE JE ZE MĚ VAŘENÝ HUMR A TO JEŠTĚ JENO MZ JEDNÝ STRANY. No, možná naštěstí, protože kdybych se spálila i zezadu, tak bych si asi těžko sedla. 

Uhh... Jo. Napadlo mě, že bych sem mohla hodit profil mě, aneb osoby která to tu obývá. Poněvadž jsem si uvědomila, že normální profil v menu nejspíš nikdy neuvidíte, protože o sobě neumím napsat nic zajímavého, co by stálo za přečtení. A sem chodí lidé tak půl na půl, někdo mě zná z DeviantArtu, někdo z předchozích blogů a někdo vůbec. 
Tak by se to možná trochu hodilo.

Inu, a až přijedu a budu mít čas, tak to tu trochu zreformuju.

Jo a k dnešnímu hudebnímu doprovodu - výjimečně Placebo, který jsem si pustila po delší době a vy jste je snad tady ještě neměli tu čest slyšet, ale jistá si tím nejsem. Obě písničky rychlejší, elektroničtější a možná i víc optimističtější od toho, co tu slýcháte obvykle. Pokud si tedy občas pustíte můj hudební doprovod tady. 
Chmm.Ten klip je psajkou, a lil' bit :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Essi | Web | 14. července 2010 v 18:58 | Reagovat

S tím radiem jsme na tom podobně.. hold jde vidět že populární hudba není u mnoha lidí number one. Ať je nás co nejvíc! Možná budou pak hrát i trošku jiné písničky.

2 ChasteBitch^^ | Web | 15. července 2010 v 8:52 | Reagovat

S tou rubrikou o tobě souhlasim ;)
Já rádio neposloucham.. xD

3 Yone | 15. července 2010 v 15:10 | Reagovat

Jó.. mě se to stalo taky jen málokrát, že v rádiu hráli něco, co mám ráda. Třeba když fčeli My Chemical Romance- to hráli pořád jen černej prejt... a to byla písnička, kterou jsem od nich měla ráda nejméně. A asi jednou se mi stalo, že na nějakém zapadlém rádiu hráli Negative (to jsem se šííleně divila. XD)

Ale možná je to taky tím, že já rádio skoro neposlouchám. XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.