It's horrid to see you again

20. července 2010 v 12:38 | Jane |  She, the mindless
Poslouchám si tu Placebo, nastavuju si nově vytvořenou plochu na zaneřáděnou plochu a přemýšlím nad dalším článkem.

Cítím se totiž nějak akční. Asi chyba nevimčeho, možná matrixu, každopádně jsem opětovně nahrála ty portréty, takže je tady asi večer uvidíte, docela taky přemýšlím nad napsáním v pořadí druhého článku na téma týdne, pořád si čmářu divně divný věci a tak. Vlastně mám už dokonce hotovou jednu a čtvrtku stránku z toho projektu, který má být povídka na pokračování bez pokračování. Tak tak.

Nebudu vám nic povídat o té rádoby povídkověci, ani o dalších věcech co tady plánuju začít. samozřejmě, pokud nejste úplně slepí nebo duchem nepřítomní, nejspíš jste si všimli změny design na blogu. A nové, čtvrté rubriky, do které budu házet ty psané věci, co za přečtení i stojí. Nenechte se zmást názvem "shameless writer" tak shameless zase nejsem, a writer je tam taky dosti s nadsázkou. A ne, neznamená to, že tam budu strkat slash nebo něco horšího (a teď mám na mysli normální to, porno) (no vlastně ne úplně.. ehm dozvíte se potom). Protože... ne, že bych se styděla za to co píšu, spíš za to jak jsem to psala. Je to ubohý, divný a ani to nevystihuje moje postavy, ale vy to nebudete moci poznat, takže ee. 

Jo, ještě k tomu designu... <3 Donnie Darko. Prostě tak a nijak jinak. Použité obrázky jsou všechny oficiální, tak v tom nějak nevidím problém, ani mi není tak moc líto, že to pro změnu není žádný z mých pavýtvorů. Však příště, možná, někdy. Tenhle se mi ale líbí, má menu, Franka (Ten psycho králík) a je divně temný. Což jste si asi všimli, že mám ráda temnější layouty a divnější barvy. Muehe.

Ta plocha (moje tvorba, opět, a opět mi ladí s layoutem, lol. Předtím jsem tam měla Morta):
screen
(já vím, je to velký, jsem holt líná zmenšovat)


Chmm, a tak šíleně mě rozčiluje matka. Ráno jsem se probudila kvůli tomu, že přes skype ve vzdáleném obýváku křičela na tetu (tu v itálii), kvůli penězům. Páč mi mimo lístek domů platila všechno ona. Já blbá, proč sem si ty peníze nenechala a jednoduše o tom nemlčela... mrzí mě to docela dost, ani ne kvůli těm penězům, ale že si to teta tak odnesla. Matka je poděs, co víc na to říct.

Tak jo, zatím,

bye bye beatiful.(Velkou imaginární sušenku pro toho kdo uhodne, ze které písničky je titulek článku! Nápověda - Placebo)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pan Unáhlený | Web | 20. července 2010 v 12:57 | Reagovat

Heh, já nějak přeskočil že na ní řvala přes skype a říkám si, že tvoje matka má snad ještě odolnější a silnější hlasivky než ta moje..

2 Jane | Web | 20. července 2010 v 13:01 | Reagovat

[1]: No, neměla jsem ještě čest slyšet tvojí matky hlas, ale obývák mám přes koupelnu a záchod, dveře zavřený a přesto mě tím řevem dokonale vzbudila. Chudák teta.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.